Çatı üzeri Güneş Enerjisi Santralleri

Çatı üzerine kuracağınız güneş enerjisi sistemleri ile evinizin çatısından ürettiğiniz elektrikle enerjinizin bir kısmını ya da tamamını karşılayabilir hatta seçeceğiniz çözüme bağlı olarak üretim fazlanızı daha sonra kullanmak üzere depolayabilirsiniz. Bu sayede elektrik kesintilerinden etkilenmeden %100 çevreci ve ücretsiz enerjinizin tadını çıkartabilirsiniz.

Arazi Tipi Güneş Enerjisi Santralleri

Arazi tipi güneş enerji santralleri uygun kriterlerde arazileri olan ve enerji sisitemlerinden elektrik üretimi ilgisi olan tün gerçek/tüzel kişiler için işletme maliyeti düşük, uzun ömürlü ve çevreci sistemlerdir.

GES Tarımsal Sulama Sistemleri

Normalde şebeke elektriği veya jeneratörle çalıştırılan 4 kw (5,5 beygir) ve üzerindeki güçlerdeki üç fazlı geleneksel dalgıç veya yüzey pompaları, elektrik şebekesinin bulunmadığı yerlerde, günümüz teknolojisi sayesinde artık direk güneş panellerinden gündüzleri çalıştırılabilmektedir.

Diğer Güneş Enerjisi Sistemleri:

Güneş Enerjili Tarla sulaması
Güneş Enerjili Bahçe sulaması
Güneş Enerjili Sera sulaması
Güneş Enerjili Hayvancılık tesisleri
Güneş Enerjili Park ve Bahçelerin Sulanması
Güneş Enerjili Peyzaj çalışmaları

VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİMİZ

Kabininden sırasına, odasına ve binasına kadar ideal veri merkezini oluşturduğunuzu hayal edin. Çözümlerimiz, veri merkezinizi, her dakikanın önemli olduğu çalışma zamanınızı korumanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş güvenilir uzman ürünlerle dönüştürmenize yardımcı olabilir.

Türkiye’nin her yerinde müşterilerimizin ihtiyacı olan sistemin belirlenmesi için yerinde “ücretsiz yük tespiti” yapılarak bir rapor oluşturulur ve bunun sonucunda müşteriye en uygun hizmetlerimiz ve çözümlerimiz sunulur.

SUNUCU ODALARI ÇÖZÜMLERİMİZ

Herhangi bir odayı güvenilir, kullanılabilir, iş ve gelecek odaklı bir veri merkezi haline getiren basit, bağımsız ya da tam entegre çözümler
Mimari, her an her yerde hızla dağıtılabilir. Bu sayede sanallaştırma sağlanır, yüksek yoğunluklu kullanımlar yönetilir ve verimlilik artar
Değerlendirmeden “proje ve mülkiyet”e kadar projenin tamamı için proje yönetimi hizmeti verilir

BAKIM

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış farklı bakım anlaşmaları ile satılan cihazların yıllar boyu güvenle kullanılması sağlanır. Periyodik bakım anlaşmasıyla; Bakım sözleşmesi süresi boyunca 3 kere periyodik bakım yapılır. Sistemde oluşabilecek arızalara karşı önceden önlem alınır. Anlaşma kapsamındaki cihazlara verilen “yerinde arıza giderim hizmetleri” ücretsiz yapılır. Yedek parça fiyatları üzerinden %20 bakım anlaşması indirimi uygulanır.

YEDEK PARÇA SATIŞ
Yüzde 100 yerli üretim yapmanın en büyük avantajı olan anında yedek parça teminiyle kullanıcılarımıza %100 verimlilik sağlamaktayız.

DEVREYE ALMA
Satışı yapılan sistemler, ortamın tesisat alt yapısı hazır hale geldiğinde teknik servis personeli tarafından devreye alınır. Tüm ürünlerimiz devreye alımından itibaren 2 yıl garantilidir.

TEKNİK DESTEK
Çağrı merkezimiz, 7/24 gelen çağrıları karşılamakta ve arıza kaydı açmaktadır, yerinde servis ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.